در حال بارگذاری ...
پس از پایان دوره مقدماتی آموزش بازیگری اهدا شد

اهدای گواهی آموزش بازیگری در شهرستان مهاباد

مراسم اهدای گواهی پایان دوره مقدماتی آموزش بازیگری تابستان ۱۳۹۹ با حضور مسئولین در مهاباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان‌غربی، مراسم اهدای گواهی آموزش بازیگری دوره‌ی مقدماتی تابستان«۹۹» با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و مسئول دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان مهاباد و جمعی از پیشکسوتان و‌ هنرمندان تئاتر در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرستان مهاباد برگزار شد.
این دوره توسط آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی اهورای شهرستان مهاباد، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان در راستای آموزش صحیح و پرورش و کشف استعدادهای جوان و خلاق اقدام با عنوان‌های: مبانی بازیگری و تربیت بدن، بیان، حس در سه ماه ( تابستان ۹۹ ) برگزار شد.

این دوره از کلاس‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا با شرایط متفاوت تر نسبت به سالهای گذشته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از فضای باز  برگزار شد.
مدرسین دوره :
 امید خاک‌پور ( تربیت : بدن، بیان، حس ).
ابراهیم ابراهیمی ( مبانی بازیگری ).
مطالب مرتبط

با انتشار اطلاعیه شماره سه فراخوان

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر استان آذربایجان‌غربی تمدید شد
با انتشار اطلاعیه شماره سه فراخوان

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر استان آذربایجان‌غربی تمدید شد

با توجه به محدویت‌های اعمال شده به سبب بیماری کرونا به مدت دو هفته در استان آذربایجان غربی آخرین مهلت ارسال آثار و مدارک مورد نیاز حضور در جشنواره جهت بازبینی تا ۱۵ آبان ۹۹ تمدید شد.  

|

در حوزه موضوعی هنرهای نمایشی

مهاباد  جزو ۲۰ شهر خلاق فرهنگ و هنر ایران شد
در حوزه موضوعی هنرهای نمایشی

مهاباد جزو ۲۰ شهر خلاق فرهنگ و هنر ایران شد

ابراهیم حیدری دبیر اجریی این طرح، از داوری آثار دریافتی و انتخاب شهرهای مرحله‌ی نهایی از میان ۳۶۷ شهر مشارکت در این طرح خبر داد و گفت : پس از چند مرحله داوری 129 شهر در نه حوزه موضوعی به مرحله نهایی راه یافتند

|

نظرات کاربران