در حال بارگذاری ...

نمایش «کشتن گربه بابا فونتن» در مهاباد اجرا شد

نمایش «کشتن گربه بابا فوتن» به کارگردانی کاویان معرفی ، از ۱۸ تا ۲۲ دی ۱۴۰۲، در مجتمع فرهنگی هنری شهرستان مهاباد اجرا شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در استان آذربایجان‌غربی، نمایش «کشتن گربه بابا فونتن» به نویسندگی محمد رحمانیان و کارگردانی کاویان معروفی، اثری از گروه نمایش اهورا به مدت پنج روز در مهاباد اجرا شد. 
این نمایش با بازی فرزاد سروش، از ۱۸ تا ۲۲ دی ۱۴۰۲، در مجتمع فرهنگی هنری شهرستان مهاباد به صحنه رفت. 
موضوع نمایش «کشتن گربه بابا فونتن»، برشی کوتاه از زندگی پسر نوجوانی به نام نعیم است که در دوران پس از انقلاب الجزایر در یک آسایشگاه روانی روایت می‌شود. نعیم در بحبوحه انقلاب، مونیک، دختری فرانسوی که در واقع عاشق او بوده است را به ناخواسته می‌کشد و در طول نمایشنامه در مواجهه با پرسشگر دائماً در حال کتمان این مسئله است.
عوامل این نمایش عبارت بودند از: مشاور کارگردان: امید خاک‌پور/ دستیار کارگردان: مهران فقری/ طراح صحنه: کیوان فهیمی/ طراح نور: ناصر نورانی/ انتخاب موسیقی: شوان نورانی/ طراح پوستر: سیاوش رحیمی/ طراح لباس: نوید قریشی/ تهیه کننده: امیر خاک‌پور/ طراحی و اجرای گریم: پیمان بابائیان/ مدیر اجرا: اسماعیل نبوی/ عکاس: حسین عزیزی و شهلا بابائیان.
مطالب مرتبط

آثار جشنواره تئاتر مونودرام ژیوار مهاباد، آسیب‌شناسی شد

آثار جشنواره تئاتر مونودرام ژیوار مهاباد، آسیب‌شناسی شد

بختیار پنجه‌ای، عضو هیئت داوران چهارمین جشنواره تئاتر مونودرام ژیوار مهاباد، در نشستی تخصصی با حضور عوامل آثار اجرا شده در این رویداد، به آسیب‌شناسی حوزه‌های مختلفی چون نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی، بازیگری، طراحی صحنه و نور پرداخت.

|

اجرای نمایش «هویت» در مهاباد

اجرای نمایش «هویت» در مهاباد

نمایش «هویت» به کارگردانی بهاره خضر سواره، از ۳۰ آذر تا ۳ دی ۱۴۰۲، در مجتمع فرهنگی هنری شهرستان مهاباد اجرا شد.

|

پیکر صلاح‌الدین شیخ‌محمدی، هنرمند پیشکسوت، به خاک سپرده شد

پیکر صلاح‌الدین شیخ‌محمدی، هنرمند پیشکسوت، به خاک سپرده شد

پیکر صلاح‌الدین شیخ‌محمدی که روز جمعه 15 دی، در حال کار در یک پروژه سینمایی در زاهدان سکته مغزی کرد و درگذشت، به مهاباد انتقال یافت و روز دوشنبه 18 دی، با حضور جمع بزرگی از هنرمندان و مسئولان، در باغ فردوس این شهر، به خاک سپرده شد.

|

نمایشنامه «کارنامه بندار بیدخش» در ارومیه خوانش شد

نمایشنامه «کارنامه بندار بیدخش» در ارومیه خوانش شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در آذربایجان غربی؛  نمایشنامه « کارنامه بندار بیدخش » نوشته بهرام بیضایی و هدایتگری سعید زینالی در تاریخ 1 و 2 آذر  و همچنین 8 و 9 آذر 1402 با همکاری آموزشگاه آزاد هنرهای ...

|

نظرات کاربران