در حال بارگذاری ...

چاپ کتاب «سینما تو گرافی و ویدئوگرافی» به قلم داریوش حیاتی

آشنایی با اصلاحات تخصصی سینما عکاسی و فیلم برداری و معرفی ساختار اصولی و سیستماتیک تجهیزات مدرن سینما توگرافی.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در استان آذربایجان‌غربی به نقل از دفتر هنرهای نمایشی استان دومین کتاب آقای داریوش حیاتی از نویسندگان و پژوهشگران استان با عنوان « سینما تو گرافی و ویدئوگرافی» در انتشارات ( سیمای قلم ) به چاپ رسید. داریوش حیاتی در خصوص کتاب خود این چنین عنوان کرد که : 
بالطف و عنایت لایزال الله متعال و علاقه فراوان به هنر سینما مشتاق آن شدم تا کتابی درباب دنیای هنر هفتم وآنچه را که مدتهای طولانی بود درجزوات قبلی به صورت نوشتار ویادداشت از منابع مهم و اساسی این عرصه بود شکر الله برقلم بیاورم تا امید است مورد استفاده ی همه عزیزان و دوستداران قرار واقع گردد.
این مجموعه راهگشای بسیاری از سوالات وچالش های هنرمندان رشته عکاسی و فیلمبرداری و دانشجویان رشته هنر سینما خواهد بود چرا که به عنوان موضوعی تخصصی وفراتر از آنچه که مخاطب انتظار آن را می رود به تحقیق وبررسی می پردازد.
درآخر توصه این حقیر به همه عزیزانم این که همواره ابواب علم و دانش برروی همه انسانها توسط خالق بی همتا گشوده است وهرکس مشتاق وطلب کسب علم ودانش است از الله بطلبد بلاشک او بخشنده و مهربانتر از آن چیزی است که در اوصاف بشر بگنجد.
داریوش حیاتی فارغ التحصیل و کارشناس ارشد رشته کارگردانی که دارای چندین تالیف ومقالات مهم در زمینه های مختلفی چون سینما – تئاتر – رسانه و فلسفه و حکمت هنراسلامی وفلسفه اسلامی و عرفان می‌باشد.
مطالب مرتبط

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی عنوان کرد؛

هنرهای نمایشی استان در سال کرونایی، فعال، پویا و پرکار بود
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی عنوان کرد؛

هنرهای نمایشی استان در سال کرونایی، فعال، پویا و پرکار بود

امید خاکپور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه دفاتر هنرهای نمایشی شهرستا‌ن‌های استان در ایام کرونا بیکار ننشستند،.عملکرد دفاتر هنرهای نمایشی شهرستان‌ها را در سال ۱۳۹۹ با وجود روزهای کرونایی، پویا، فعال و پر کار توصیف کرد.

|

در نشست  اعضای هیأت رئیسه‌ی انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان غربی مطرح شد:

ارسال شیوه‌نامه جدید انتخابات به شهرستان‌ها
در نشست اعضای هیأت رئیسه‌ی انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان غربی مطرح شد:

ارسال شیوه‌نامه جدید انتخابات به شهرستان‌ها

نشست اعضای هیأت رئیسه‌ی انجمن هنرهای نمایشی استان در خصوص برگزاری انتخاب هنرهای نمایشی استان و برگزاری سی و‌سومین جشنواره استانی برگزار شد.

|

به قلم داریوش حیاتی کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدشت

کتاب «تئاتر و رسانه‌های دیجیتال» منتشر شد
به قلم داریوش حیاتی کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدشت

کتاب «تئاتر و رسانه‌های دیجیتال» منتشر شد

 کتاب « تئاتر و رسانه‌های دیجیتال » به مقایسه تطبیقی تأثیرات رسانه از پیدایش فناوری اسلاید وفیلم اروین پیسکاتور تا قرن حاضر و بکارگیری تجهیزات هلوگرافی و ویدئو پروژکتور و امکانات جدید رسانه ای در نمایش با رویکرد کنش ارتباطی هابرماس می‌پردازد

|

نظرات کاربران