در حال بارگذاری ...

برگزاری ورکشاپ «بازیگری خلاق»در  شهرستان پیرانشهر

آموزش «بازیگری خلاق»به مدت ۴ روز در راستای آموزش صحیح و پرورش استعدادهای جوان در پیرانشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در استان آذربایجان‌غربی به نقل از روابط عمومی دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیرانشهر، کارگاه « بازیگری خلاق » با هدف آموزش اصولی هنرجویان و علاقمندان به هنر تئاتر از تاریخ  ۸ الی ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ در محل سالن آمفی‌ تئاتر این شهر و با تدریس امید خاک‌پور کارگردان، بازیگر  و مدرس آموزش بازیگری  برگزار گردید.
تعریف بازیگری، تقویت بیان، اصول و‌ مبانی بازیگری از نظر استانیسلاوسکی و بازیگری متد به شیوه‌‌ی اکتورز استدیو در پرپرش بازیگر، تمرین‌های بدنی در راستای پاسخ منطقی و‌ درست به محرک‌های بیرونی در موقعیت فرضی، یافتن لحن کاراکتر و آزمون پایانی از آیتم های ویژه‌ی این ورکشاپ بازیگری بود.
در این دوره که با استقبال پرشور علاقمندان همراه بود، حدود چهل نفر علاقمند به هنر تئاتر شرکت داشتند که با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی سعی شد علاوه بر موارد هنری و تکنیکی ، احتیاط‌های لازم در حوزه‌ی بهداشت و سلامت نیز رعایت گردد.
در پایان این دوره که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پیرانشهر و‌ هنرمندان آن شهر بزگزار گردید ، به شرکت کنندگان گواهی مربوطه در روز اختتامیه کارگاه اهدا شد.
نظرات کاربران