در حال بارگذاری ...
با حضور جمعی از مسئولین

دفتر انجمن هنرهای نمایشی شوط افتتاح شد

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی، امام جمعه، فرماندار، رئیس دادگستری و رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان شوط دفتر هنرهای نمایشی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از استان آذربایجان‌غربی، در دوم اسفند ۹۹ با حضور، با حضور دکتر ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی، امام جمعه، فرماندار، رئیس دادگستری و رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان شوط،  طی جلسه‌‌ی شورای اداری دفتر انجمن هنرهای نمایشی شوط افتتاح شد.
دکتر خدایاری مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی در مورد آسیب های اجتماعی مطالب بسیار مهمی را  بیان کرد و به جایگاه هنرهای نمایشی در بیان خلاقانه و ایجاد راهکارهای مناسب برای حل این آسیب‌ها پرداخت، سپس به استعداد های هنری در هنر های نمایشی شهرستان شوط اشاره نموده و موفقیت های اخیر تئاتر شهرستان و حضور مؤثر و قابل قبول در  آنان را در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی جشنواره را تبریک گفته، اعلام کرد تئاتر این شهرستان را بیشتر از پیش حمایت خواهیم نمود.

قربانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوط به بیان فعالیت‌های انجام گرفته و در دست اقدام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پرداختند در پایان  جلسه حکم مسئولیت دفتر هنرهای نمایشی شهرستان شوط به آقای رضا عباسی اعطا شد . این اقدام بعد از سفر اعضا هیأت رئیسه انجمن هنر های نمایشی استان آذربایجان غربی  به شهرستان شوط و بررسی های صورت گرفته در خصوص وضعیت هنرهای نمایشی شهرستان شوط و هماهنگی‌های لازم با اداره کل فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی استان انجام گرفت.
مطالب مرتبط

باحضور معاون هنری سینمایی اداره کل استان

دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان چالدران افتتاح شد
باحضور معاون هنری سینمایی اداره کل استان

دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان چالدران افتتاح شد

با حضور محمد باقر بابایی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، قصابزاده مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، سعید عطارد رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان چالدران و جمعی از هنرمندان، دفتر هنرهای نمایشی  شهرستان چالدران افتتاح شد.

|

پژوهشی بر  نمایشنامه‌‌ی «بر پهنه دریا» اثر اسلاومیر مروژک

بررسی جایگاه مکان با رویکردی نشانه شناختی
پژوهشی بر نمایشنامه‌‌ی «بر پهنه دریا» اثر اسلاومیر مروژک

بررسی جایگاه مکان با رویکردی نشانه شناختی

تئاتر آذربایجان غربی_ محسن مصطفی پور؛ پژوهش حاضر با استفاده از نشانه شناسی مکان، به بررسی مکان و ارتباط آن با سایر عناصر نمایشی در نمایشنامه برپهنه‌ دریا نوشته‌ی اسلاومیر مروژک می پردازد. هدف اصلی این پژوهش یافتن مهم ترین مولفه‌های مکانی در نمایشنامه‌ی مذکور و مطالعه و ...

|

از سوی دبیرخانه

فراخوان اولین جشنواره تجربی شاهین‌دژ منتشر شد
از سوی دبیرخانه

فراخوان اولین جشنواره تجربی شاهین‌دژ منتشر شد

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌دژ با همکاری انجمن‌ هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی و انجمن هنرهای نمایشی دفتر شهرستان شاهین‌دژ اولین جشنواره تجربی شهرستان شاهین‌دژ را برگزار می‌کنند.

|

با برگزاری مراسم اختتامیه

برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر «تک نفره» بوکان مشخص شدند
با برگزاری مراسم اختتامیه

برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر «تک نفره» بوکان مشخص شدند

نخستین جشنواره « تک نفره » شهرستان بوکان با معرفی برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد.هیات داوران اولین جشنواره تئاتر تک نفره بوکان با مشاهده ۶ نمایش، بعد از بحث  و گفتگو و تبادل نظر نتیجه آرای خود را اعلام کردند

|

نظرات کاربران