در حال بارگذاری ...
به همت اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی

سالن پلاتو در شهرستان میاندوآب به بهره برداری می‌رسد

سالن پلاتوی میاندوآب به همت اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی و میاندوآب و هنرمندان تئاتر این شهرستان به بهربرداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از استان آذربایجان‌غربی، به نقل از دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان میاندوآب به همت اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی میاندوآب و هنرمندان تئاتر این شهرستان سالن پلاتوی این شهرستان به بهربرداری خواهد رسید.

انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان پروژه ساخت پلاتو نمایش در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندوآب آغاز کرده و روند تکمیل آن به سرعت در حال انجام است.

محمود نیک مرام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندوآب و غلامرضا قلی‌یان رئیس انجمن از روند ساخت بازدید کردند.
محمود نیکمرام ضمن بازدید از روند پیشرفت فیزیکی سالن، از همه هنرمندانی که در مدت کوتاه تلاش کردند تا روند تکمیل شدن پلاتو به سرعت انجام پذیرد تقدیر و تشکر کرد و افزود با در نظر گرفتن مشکلات اقتصادی و بحران ویروس کرونا، سعی خواهیم کرد که در مدت بسیار کوتاهی این سالن آماده و مورد بهره برداری هنرمندان عزیز قرار گیرد.
همچنین قلی‌یان ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری‌های محمود نیک مرام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندوآب در فراهم ساختن شرایط لازم و بستر مناسب در ایجاد پلاتو از هنرمندانی که در کمک به ساخت و تکمیل این پلاتو تلاش کردند تقدیر نمود و اعلام داشت، بی شک ساخت و تکمیل این سالن در جهت رشد وشکوفایی تئاتر شهرمان تاثیر بسزایی خواهد داشت و در آینده نزدیک شاهد رشد و بالندگی هنرمندان شهرمان خواهیم بود . سالن پلاتو نمایش شهرستان میاندوآب گنجایش بیش از ۸۰ نفر را خواهد داشت و مجهز به بهترین تجهیزات نورپردازی و صدا خواهد شد .
مطالب مرتبط

باحضور معاون هنری سینمایی اداره کل استان

دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان چالدران افتتاح شد
باحضور معاون هنری سینمایی اداره کل استان

دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان چالدران افتتاح شد

با حضور محمد باقر بابایی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، قصابزاده مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، سعید عطارد رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان چالدران و جمعی از هنرمندان، دفتر هنرهای نمایشی  شهرستان چالدران افتتاح شد.

|

پژوهشی بر  نمایشنامه‌‌ی «بر پهنه دریا» اثر اسلاومیر مروژک

بررسی جایگاه مکان با رویکردی نشانه شناختی
پژوهشی بر نمایشنامه‌‌ی «بر پهنه دریا» اثر اسلاومیر مروژک

بررسی جایگاه مکان با رویکردی نشانه شناختی

تئاتر آذربایجان غربی_ محسن مصطفی پور؛ پژوهش حاضر با استفاده از نشانه شناسی مکان، به بررسی مکان و ارتباط آن با سایر عناصر نمایشی در نمایشنامه برپهنه‌ دریا نوشته‌ی اسلاومیر مروژک می پردازد. هدف اصلی این پژوهش یافتن مهم ترین مولفه‌های مکانی در نمایشنامه‌ی مذکور و مطالعه و ...

|

از سوی دبیرخانه

فراخوان اولین جشنواره تجربی شاهین‌دژ منتشر شد
از سوی دبیرخانه

فراخوان اولین جشنواره تجربی شاهین‌دژ منتشر شد

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌دژ با همکاری انجمن‌ هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی و انجمن هنرهای نمایشی دفتر شهرستان شاهین‌دژ اولین جشنواره تجربی شهرستان شاهین‌دژ را برگزار می‌کنند.

|

با برگزاری مراسم اختتامیه

برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر «تک نفره» بوکان مشخص شدند
با برگزاری مراسم اختتامیه

برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر «تک نفره» بوکان مشخص شدند

نخستین جشنواره « تک نفره » شهرستان بوکان با معرفی برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد.هیات داوران اولین جشنواره تئاتر تک نفره بوکان با مشاهده ۶ نمایش، بعد از بحث  و گفتگو و تبادل نظر نتیجه آرای خود را اعلام کردند

|

نظرات کاربران