در حال بارگذاری ...
با انتشار اطلاعیه شماره سه فراخوان

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر استان آذربایجان‌غربی تمدید شد

با توجه به محدویت‌های اعمال شده به سبب بیماری کرونا به مدت دو هفته در استان آذربایجان غربی آخرین مهلت ارسال آثار و مدارک مورد نیاز حضور در جشنواره جهت بازبینی تا ۱۵ آبان ۹۹ تمدید شد.  

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان‌غربی، با توجه وضعیت شیوع بیماری کرونا مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سی و دومین جشنواره استان آدربایجان غربی تمدید در متن اطلا‌عیه‌ی این فراخوان آمده است:
به اطلاع عموم متقاضیان حضور در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی(۱۳۹۹) می‌رساند :   
-با توجه به محدویت‌های اعمال شده به سبب بیماری کرونا به مدت دو هفته در استان آذربایجان غربی آخرین مهلت ارسال آثار و مدارک مورد نیاز حضور در جشنواره جهت بازبینی تا ۱۵ آبان ۹۹ تمدید شد.   
-در خصوص وضعیت اجراهای عمومی درج شده در فرم شماره یک به اطلاع می‌رساند؛ با توجه به شیوه نامه‌ی اداره کل هنرهای نمایشی ایران و وضعیت شیوع بیماری کرونا امسال اجراهای عمومی جزو شرایط حضور در جشنواره نمی‌باشد.     
-با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا نحوه‌ی برگزاری جشنواره بر اساس اعلام وضعیت ستاد پیشگیری بیماری کرونا همچنین تعامل فی‌مابین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان آذربایجان‌غربی و اداره کل هنرهای نمایشی ایران تصمیم گیری خواهد شد.
 -متقاضی حضور در جشنواره به منزله‌ی آگاهی و پذیرفتن تمامی شرایط جشنواره می‌باشد.   
-آدرس دبیرخانه : ارومیه چهار راه شهید باهنر، مجتمع فرهنگی هنری، طبقه دوم، انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی، کد پستی: ۶۳۸۶۷-۵۷۱۵۷ 
 -شماره تماس جهت هماهنگی ارسال آثار: ۰۹۱۴۹۷۵۴۸۷۹
مطالب مرتبط

در حوزه موضوعی هنرهای نمایشی

مهاباد  جزو ۲۰ شهر خلاق فرهنگ و هنر ایران شد
در حوزه موضوعی هنرهای نمایشی

مهاباد جزو ۲۰ شهر خلاق فرهنگ و هنر ایران شد

ابراهیم حیدری دبیر اجریی این طرح، از داوری آثار دریافتی و انتخاب شهرهای مرحله‌ی نهایی از میان ۳۶۷ شهر مشارکت در این طرح خبر داد و گفت : پس از چند مرحله داوری 129 شهر در نه حوزه موضوعی به مرحله نهایی راه یافتند

|

نظرات کاربران