در حال بارگذاری ...
با برگزاری نخستین جلسه‌ شورای سیاستگذاری در سال 99 آغاز شد

گام نخست جشنواره تئاتر استانی آذربایجان غربی

نخستین جلسه‌ شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر استان آذربایجان‌غربی در محل جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان‌غربی، دکتر ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی به عنوان رئیس شورا، محمد باقر بابایی اصل معاون هنری و سینمایی، منوچهر زاد‌علی سرپرست اداره امور هنری،  آتوسا خاتمی کارشناس هنرهای نمایشی استان، امید خاک‌پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، فردین میلانی مسئول امور مالی انجمن، جعفر وهاب‌پور از هنرمندان باسابقه‌ تئاتر شمال استان، افشین ناصری از هنرمندان باسابقه‌ جنوب استان در این نشست حضور داشتند.
در این شورا دکتر ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از عرض خیرمقدم و تقدیر تشکر از تلاش انجمن هنرهای نمایشی و هنرمندان استان اظهار داشتند: جشنواره تئاتر استانی بعنوان اصلی‌ترین رویداد تئاتر استانهای کشور همواره مورد تایید  و حمایت این اداره بوده و در راستای انتظار به حق هنرمندان تئاتر استان خود را موظف به برگزاری این رویداد می‌دانیم، اما امسال نظر به مشکلات پیش آمده به واسطه شیوع بیماری کرونا و تأثیرات اساسی آن بر روند فعالیت‌های اجتماعی و از جمله تولید و اجرای آثار نمایشی در سراسر کشور و همچنین سلامت هنرمندان و مخاطبان، جشنواره‌ی ‌امسال با رعایت شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی از سوی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هماهنگی با ستاد مقابله با کرونای استان برگزار خواهد شد.
اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره در این نشست پس از بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری جشنواره، امید خاک‌پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان را بعنوان دبیر این جشنواره پیشنهاد کرد که مورد موافقت و تأیید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ قرار گرفت.
مطالب مرتبط

با انتشار اطلاعیه شماره سه فراخوان

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر استان آذربایجان‌غربی تمدید شد
با انتشار اطلاعیه شماره سه فراخوان

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر استان آذربایجان‌غربی تمدید شد

با توجه به محدویت‌های اعمال شده به سبب بیماری کرونا به مدت دو هفته در استان آذربایجان غربی آخرین مهلت ارسال آثار و مدارک مورد نیاز حضور در جشنواره جهت بازبینی تا ۱۵ آبان ۹۹ تمدید شد.  

|

اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی در پلدشت

اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی در پلدشت

سفر های اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی به شهرستان‌های استان در جهت بررسی مشکلات، پیگیری مطالبات و همچنین بحث و تبادل نظر در جهت ارتقاء جایگاه‌ تئاتر در شهرستان‌ها ،به پلدشت رسید .

|

نظرات کاربران