در حال بارگذاری ...
 • « مده‌آ » به شهرستان مهاباد رسید

  به گزارش تئاتر استان آذربایجان‌غربی نمایش «مده‌آ» نوشته : عزیز نعمتی و به کارگردانی شبنم یوسفی، پس اجرا در شهرستانهای: ارومیه، بوکان، کشور ترکیه، این بار ...

 • رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان با هنرمندان پیرانشهر دیدار کرد

  به گزارش تئاترآذربایجان غربی ، در مورخ ۱۲ مرداد ۹۸ رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان دیدار و نشستی با هنرمندان تئاتر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیرانشهر داشت.

  امید خاکپور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان در این باره افزود: در این نشست مشکلات و کمبودهای حوزه هنرهای نمایشی از جمله نواقص بخش فنی سالن مجتمع فرهنگی هنری، برنامه‌های آموزشی، اقدام برای ثبت  گروه‌های نمایشی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  همچنین پیشنهاداتی از طرف رئیس اداره فرهنگ و ‌ارشاد اسلامی و هنرمندان تئاتر در راستای برگزاری سی‌ویکمین جشنواره تئاتر استانی مطرح گردید و تمامی موارد بصورت کتبی به رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان ارائه گردید.

  در همین نشست حکم نمایندگی انجمن هنرهای نمایشی دفتر شهرستان پیرانشهر به آقای محسن مصطفی‌پور ابلاغ و تقدیم گردید، در پایان رئیس انجمن استان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه هنرمندان به تماشای نمایش بر پهنه دریا به کارگردانی آقای سامی حبیب‌پناه نشستند و در آخر از طرف هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان از زحمات این هنرمند تقدیر بعمل آمد
  نظرات کاربران