در حال بارگذاری ...
 • ارومیه برای جشنواره بیست و نهم آماده می‌شود

  بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان غربی از ۱۴ تا ۱۶ شهریور برگزار می شود.

  به گزارش تئاتر آذربایجانغربی، بیست و نهمین دوره‌ی جشنواره تئاتر استان آذربایجانغربی از 14 تا 16 شهریور ماه به میزبانی شهر ارومیه برگزار خواهد شد.

  در این دوره از جشنواره 8 گروه راه یافته در بخش مسابقه از شهرهای ارومیه، نقده، میاندوآب و پیرانشهر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. داوران جشنواره‌ی بیست ونهم را آقایان محمد باقر جعفری زاد، فرزاد تقی لر و ایرج محرمی تشکیل میدهند و در نهایت طبق آرای ایشان دو اثر بعنوان کار برگزیده جشنواره معرفی خواهد شد. بر اساس جدول زمانبندی افتتاحیه این جشنواره با نمایش قره پاپاق گلینی در ساعت 11 صبح روز سه شنبه 14 شهریور خواهد بود و در جهت حمایت از ترویج هنر نمایش و توسعه‌ی آن نزد تمامی علاقمندان به این هنر و عموم مردم نمایش ها بصورت رایگان در طول جشنواره اجرا خواهد شد. جلسات نقد و بررسی آثار اجرا شده و همینطور ورکشاپ تحلیل متن توسط بختیار پنجه ایی یکی از کارشناسان ارشد رشته‌ی نمایش از دیگر بخش های این جشنواره خواهد بود.
  مطالب مرتبط

  نمایش «زندگی شاید» در ارومیه به روی صحنه می رود

  نمایش «زندگی شاید» در ارومیه به روی صحنه می رود

  نمایش صحنه ای «زندگی شاید» به نویسندگی نصرالله قادری و کارگردانی مهرناز خوشنویس از امروز سه شنبه سوم تا شنبه هفتم مرداد ماه سال جاری در تالار وحدت مجتمع فرهنگی هنری ارومیه به اجرای عمومی در می آید.

  |

  نظرات کاربران