در حال بارگذاری ...
 • ارومیه برای جشنواره بیست و نهم آماده می‌شود

  بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان غربی از ۱۴ تا ۱۶ شهریور برگزار می شود.

  به گزارش تئاتر آذربایجانغربی، بیست و نهمین دوره‌ی جشنواره تئاتر استان آذربایجانغربی از 14 تا 16 شهریور ماه به میزبانی شهر ارومیه برگزار خواهد شد.

  در این دوره از جشنواره 8 گروه راه یافته در بخش مسابقه از شهرهای ارومیه، نقده، میاندوآب و پیرانشهر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. داوران جشنواره‌ی بیست ونهم را آقایان محمد باقر جعفری زاد، فرزاد تقی لر و ایرج محرمی تشکیل میدهند و در نهایت طبق آرای ایشان دو اثر بعنوان کار برگزیده جشنواره معرفی خواهد شد. بر اساس جدول زمانبندی افتتاحیه این جشنواره با نمایش قره پاپاق گلینی در ساعت 11 صبح روز سه شنبه 14 شهریور خواهد بود و در جهت حمایت از ترویج هنر نمایش و توسعه‌ی آن نزد تمامی علاقمندان به این هنر و عموم مردم نمایش ها بصورت رایگان در طول جشنواره اجرا خواهد شد. جلسات نقد و بررسی آثار اجرا شده و همینطور ورکشاپ تحلیل متن توسط بختیار پنجه ایی یکی از کارشناسان ارشد رشته‌ی نمایش از دیگر بخش های این جشنواره خواهد بود.
  مطالب مرتبط

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  به گزارش تئاتر آذربایجان‌غربی، نمایش «عاشقانه هایم را باد برده» نوشته و به کارگردانی پدرام رحمانی و کاری از گروه تئاتر راد از تاریخ 12 تا 26 اردیبهشت بمدت 15 شب در پلاتو سایه فرهنگسرای هنر ...

  |

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  نمایش «نظم دنیای جدید» نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور انگلیسی هارولد پینتر با ترجمه‌ی محمد میرزاخانی و کارگردانی محمد خیرخواه در پلاتوی تازه تاسیس مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از 20 لغایت 30 دیماه ساعت 18 عصر اجرا می شود.

  |

  نظرات کاربران