در حال بارگذاری ...
 • نتایج آرای داوران مرحله‌ی بازبینی تئاتر استان آذربایجان غربی اعلام شد

  نتایج آرای داوران مرحله‌ی بازبینی بیست و نهمین جشنواره‌ی تئاتر استان آذربایجان غربی اعلام شد

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، طبق آرای هیئت بازبین بیست و نهمین جشنواره ‌ی تئاتر استان آذربایجان غربی متشکل از فرزاد تقی لر، احمد نقده و صمد رستمی از 17 گروه نمایشی متقاضی حضور جشنواره 8 اثر به بخش مسابقه راه یافتند.

  نتایج آرای هیت بازبین «بدون اولویت» بدین شرح است: نمایش بمناسبت ورود اشکان به کارگردانی سامان حسن زاده از ارومیه، نمایش کافه سایه به کارگردانی مهرداد سعادت از ارومیه،  نمایش لطفا بیدارشو دکتر به کاگردانی فریبرز یاریجانی از میاندوآب،  نمایش شب نامه به کارگردانی پیمان سلیمانی و علی پیروزنیا از ارومیه،  نمایش دامغالی دنیز به کارگردانی اکبر محمدی از نقده، نمایش آناتومی تنهایی به کارگردانی حامد محبی از ارومیه، نمایش گاوهایی که یک هدف بزرگ داشتند به کارگردانی کوروش انتظاری از پیرانشهر و نمایش قاراپاپاق گلینی به کارگردانی علی صایر رضایی و حسن رجبی از ارومیه. بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان غربی از تاریخ 14 تا 16 در مجتمع فرهنگی هنری ارومیه برگزار خواهد شد.

   
  مطالب مرتبط

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  به گزارش تئاتر آذربایجان‌غربی، نمایش «عاشقانه هایم را باد برده» نوشته و به کارگردانی پدرام رحمانی و کاری از گروه تئاتر راد از تاریخ 12 تا 26 اردیبهشت بمدت 15 شب در پلاتو سایه فرهنگسرای هنر ...

  |

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  نمایش «نظم دنیای جدید» نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور انگلیسی هارولد پینتر با ترجمه‌ی محمد میرزاخانی و کارگردانی محمد خیرخواه در پلاتوی تازه تاسیس مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از 20 لغایت 30 دیماه ساعت 18 عصر اجرا می شود.

  |

  نظرات کاربران