در حال بارگذاری ...
 • نتایج آرای داوران مرحله‌ی بازبینی تئاتر استان آذربایجان غربی اعلام شد

  نتایج آرای داوران مرحله‌ی بازبینی بیست و نهمین جشنواره‌ی تئاتر استان آذربایجان غربی اعلام شد

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، طبق آرای هیئت بازبین بیست و نهمین جشنواره ‌ی تئاتر استان آذربایجان غربی متشکل از فرزاد تقی لر، احمد نقده و صمد رستمی از 17 گروه نمایشی متقاضی حضور جشنواره 8 اثر به بخش مسابقه راه یافتند.

  نتایج آرای هیت بازبین «بدون اولویت» بدین شرح است: نمایش بمناسبت ورود اشکان به کارگردانی سامان حسن زاده از ارومیه، نمایش کافه سایه به کارگردانی مهرداد سعادت از ارومیه،  نمایش لطفا بیدارشو دکتر به کاگردانی فریبرز یاریجانی از میاندوآب،  نمایش شب نامه به کارگردانی پیمان سلیمانی و علی پیروزنیا از ارومیه،  نمایش دامغالی دنیز به کارگردانی اکبر محمدی از نقده، نمایش آناتومی تنهایی به کارگردانی حامد محبی از ارومیه، نمایش گاوهایی که یک هدف بزرگ داشتند به کارگردانی کوروش انتظاری از پیرانشهر و نمایش قاراپاپاق گلینی به کارگردانی علی صایر رضایی و حسن رجبی از ارومیه. بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان غربی از تاریخ 14 تا 16 در مجتمع فرهنگی هنری ارومیه برگزار خواهد شد.

   
  مطالب مرتبط

  نمایش «زندگی شاید» در ارومیه به روی صحنه می رود

  نمایش «زندگی شاید» در ارومیه به روی صحنه می رود

  نمایش صحنه ای «زندگی شاید» به نویسندگی نصرالله قادری و کارگردانی مهرناز خوشنویس از امروز سه شنبه سوم تا شنبه هفتم مرداد ماه سال جاری در تالار وحدت مجتمع فرهنگی هنری ارومیه به اجرای عمومی در می آید.

  |

  نظرات کاربران