در حال بارگذاری ...
 • نمایش«او یک زن است»در سلماس اجرا می شود

  نمایش «او یک زن است»نوشته‌ و به کارگردانی سیامک خوش نیت از ۲۵ تا ۳۱ مرداد در سالن آمفى تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى شهرستان سلماس به روی صحنه رفته است.

  به گزارش تئاتر آذربایجانغربی، نمایش «او یک زن است»نوشته‌ و به کارگردانی سیامک خوش نیت از 25 تا 31 مرداد در سالن آمفى تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى شهرستان سلماس به روی صحنه رفته است.

  بازیگران این نمایش محیا سزاوار، مریم برقى،  فاطمه سلاطین، فاطمه محمودى، سیامک خوش نیت، سودابه موسوى، امیرحسین صفاجو، مهدیه سزاوار، نیلوفر محمودى، رقیه موسوى، امیرحسین مکنتى و آیسان کریمى هستند.

  او یک زن است روایت ساده زندگى یک زن از بین میلیونها زن در جامعه است، در این روایت که از مقابل چشم تماشاگر میگذرد زنى را از زمان تولد تا مرگ میبینیم.

  دوران کودکى شاد در آغوش خانواده ،دوران تحصیل و دوستان مدرسه ،دوران جوانى احساس تنهایى، او عاشق میشود، همسر و مادر بودن را تجربه میکند، میخندد گریه میکند و دوباره زن بودن را باز لمس میکنیم و بار دیگر بر وجود مقدسى بنام زن تاکید میکنیم. پس از این نمایش به زنان زندگیمان ازجمله دختر،خواهر،مادر،همسر و دوباره توجه خواهیم کرد .

   

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران