در حال بارگذاری ...
 • نمایش«او یک زن است»در سلماس اجرا می شود

  نمایش «او یک زن است»نوشته‌ و به کارگردانی سیامک خوش نیت از ۲۵ تا ۳۱ مرداد در سالن آمفى تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى شهرستان سلماس به روی صحنه رفته است.

  به گزارش تئاتر آذربایجانغربی، نمایش «او یک زن است»نوشته‌ و به کارگردانی سیامک خوش نیت از 25 تا 31 مرداد در سالن آمفى تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى شهرستان سلماس به روی صحنه رفته است.

  بازیگران این نمایش محیا سزاوار، مریم برقى،  فاطمه سلاطین، فاطمه محمودى، سیامک خوش نیت، سودابه موسوى، امیرحسین صفاجو، مهدیه سزاوار، نیلوفر محمودى، رقیه موسوى، امیرحسین مکنتى و آیسان کریمى هستند.

  او یک زن است روایت ساده زندگى یک زن از بین میلیونها زن در جامعه است، در این روایت که از مقابل چشم تماشاگر میگذرد زنى را از زمان تولد تا مرگ میبینیم.

  دوران کودکى شاد در آغوش خانواده ،دوران تحصیل و دوستان مدرسه ،دوران جوانى احساس تنهایى، او عاشق میشود، همسر و مادر بودن را تجربه میکند، میخندد گریه میکند و دوباره زن بودن را باز لمس میکنیم و بار دیگر بر وجود مقدسى بنام زن تاکید میکنیم. پس از این نمایش به زنان زندگیمان ازجمله دختر،خواهر،مادر،همسر و دوباره توجه خواهیم کرد .

   

   
  مطالب مرتبط

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  به گزارش تئاتر آذربایجان‌غربی، نمایش «عاشقانه هایم را باد برده» نوشته و به کارگردانی پدرام رحمانی و کاری از گروه تئاتر راد از تاریخ 12 تا 26 اردیبهشت بمدت 15 شب در پلاتو سایه فرهنگسرای هنر ...

  |

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  نمایش «نظم دنیای جدید» نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور انگلیسی هارولد پینتر با ترجمه‌ی محمد میرزاخانی و کارگردانی محمد خیرخواه در پلاتوی تازه تاسیس مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از 20 لغایت 30 دیماه ساعت 18 عصر اجرا می شود.

  |

  «نارین» در مهاباد به صحنه رفت

  «نارین» در مهاباد به صحنه رفت

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، نمایش «نارین» نوشته و به کارگردانی امید پیروی اسلام کاری از گروه آیینه از  2 دی ماه در آمفی تئاتر سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران