در حال بارگذاری ...
 • نمایش«پاورقی های یک زندگی» در تکاب اجرا شد

  «پاورقی های یک زندگی» نوشته‌ و به کارگردانی حجت قاسم نژاد افشار از تاریخ ۲۵ تا ۲۹ مردادماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تکاب اجرا شد.

  «پاورقی های یک زندگی» نوشته‌ و به کارگردانی حجت قاسم نژاد افشار از تاریخ 25 تا 29 مردادماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تکاب اجرا شد.

  بازیگران این نمایش حجت قاسم نژادافشار و هادی نقودی بودند و نور پرداز ابولفضل نجفی، طراح صحنه و پوستر سریه نجفی، موسیقی ابوالفضل شمسی، دستیار کارگردان وحید انواری، گریم وهماهنگی هادی لطفی و مشاورکارگردان بهائ الدین کرمی از جمله عوامل نمایش بودند.در نمایش «پاورقی های یک زندگی»مردی به خاطر مشکلات زندگی دچار بیماری شیزوفرنی شده ودر آسایشگاه بستری و تحت مراقبت ویژه است که در مواجه با ناهنجاریهای اجتماعی به گذشته ی خود رجوع میکند و میکوشد رابطه خود را با گذشته اش کشف کند.
  مطالب مرتبط

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  به گزارش تئاتر آذربایجان‌غربی، نمایش «عاشقانه هایم را باد برده» نوشته و به کارگردانی پدرام رحمانی و کاری از گروه تئاتر راد از تاریخ 12 تا 26 اردیبهشت بمدت 15 شب در پلاتو سایه فرهنگسرای هنر ...

  |

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  نمایش «نظم دنیای جدید» نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور انگلیسی هارولد پینتر با ترجمه‌ی محمد میرزاخانی و کارگردانی محمد خیرخواه در پلاتوی تازه تاسیس مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از 20 لغایت 30 دیماه ساعت 18 عصر اجرا می شود.

  |

  «نارین» در مهاباد به صحنه رفت

  «نارین» در مهاباد به صحنه رفت

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، نمایش «نارین» نوشته و به کارگردانی امید پیروی اسلام کاری از گروه آیینه از  2 دی ماه در آمفی تئاتر سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران