در حال بارگذاری ...
 • نمایش «زندگی شاید» در ارومیه به روی صحنه می رود

  نمایش صحنه ای «زندگی شاید» به نویسندگی نصرالله قادری و کارگردانی مهرناز خوشنویس از امروز سه شنبه سوم تا شنبه هفتم مرداد ماه سال جاری در تالار وحدت مجتمع فرهنگی هنری ارومیه به اجرای عمومی در می آید.

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، کارگردان این نمایش با اشاره به اینکه عوامل این نمایش برای به روی صحنه بردن این تئاتر سه ماه تمرین کرده اند، گفت: این تئاتر به صورتی کار شده که مخاطب می تواند با استفاده از نشانه های موجود در اثر به مفاهیم زنجیروار نهفته در نمایش دست پیدا کند.
  مهرناز خوشنویس در خصوص داستان این موضوع اظهار کرد: فردی به نام جلال که عضو حزب مجاهدین خلق است، بعد از صحبت با معلم خود و احساس خلا درونی به اهداف حزب پشت می کند؛ او عملیات بزرگ پیش روی خود را ناتمام رها می کند و به امام رضا (ع) پناه می آورد.
  وی اظهار کرد: همگروه های این فرد مکان مخفی شدن وی را پیدا کرده و او را به عملیات برمی گردانند اما با مخالفت جلال روبرو می شوند.
  کارگردان نمایش 'زندگی شاید' با بیان اینکه رضا خوفی مشاور کارگردان و زاهد فیضی و محسن علی نژاد به ترتیب دستیاران اول و دوم کارگردان هستند، افزود: مهرناز خوشنویس، زاهد فیضی، امیر رادپور، مسعود کرمانی و سارا قلیزاده فرکوشی دراین نمایش به ایفای نقش پرداخته اند.
  خوشنویس با اشاره به اینکه گروه هنری آوانسن طراحی دکور این نمایش را انجام داده است، ادامه داد: موسی همتی اجرای نور، آروین محمدی موسیقی و زاهد فیضی تهیه کنندگی این نمایش را برعهده دارند.
  وی بیان کرد: سینا رحیمی مدیر صحنه و معصومه گوزلی و زهرا فیضی دستیاران صحنه این نمایش هستند.

   
  مطالب مرتبط

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  به گزارش تئاتر آذربایجان‌غربی، نمایش «عاشقانه هایم را باد برده» نوشته و به کارگردانی پدرام رحمانی و کاری از گروه تئاتر راد از تاریخ 12 تا 26 اردیبهشت بمدت 15 شب در پلاتو سایه فرهنگسرای هنر ...

  |

  اطلاعیه دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی منتشر شد

  اطلاعیه دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی منتشر شد

  دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی با انتشار اطلاعیه ای از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۱ اردیبهشت ماه خبر داد. در متن اطلاعیه چنین آمده است: دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی ضمن تبریک سال نو و ...

  |

  «افسانه ماده ببر» در مهاباد اجرا می‌شود

  «افسانه ماده ببر» در مهاباد اجرا می‌شود

  نمایش «افسانه ماده ببر» نوشته داریوفو و به کارگردانی ابراهیم ابراهیمی از 28 دی لغایت 6 بهمن ماه ١٣٩٦ بمدت 8 شب در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به روی صحنه خواهد رفت.

  |

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  نمایش «نظم دنیای جدید» نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور انگلیسی هارولد پینتر با ترجمه‌ی محمد میرزاخانی و کارگردانی محمد خیرخواه در پلاتوی تازه تاسیس مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از 20 لغایت 30 دیماه ساعت 18 عصر اجرا می شود.

  |

  نظرات کاربران