در حال بارگذاری ...
 • گواهینامه های پایان دوره‌ی بازیگری مقدماتی در مهاباد اعطا شد

  مراسم اعطای گواهینامه های پایان دوره‌ی بازیگری مقدماتی روز گذشته در مهاباد برگزار شد

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، با همت انجمن هنرهای نمایشی مهاباد، مراسم اهدای گواهینامه‌ی پایان دوره‌ی آموزشی سه ماهه‌ی بازیگری مقدماتی انجمن هنرهای نمایشی شعبه مهاباد و همچنین تقدیر از مدرسان ورک شاپ های همزمان با این دوره، عصر روز سه شنبه  ٢٨  آذر ماە ١٣٩٦ درمحل آمفی تئاتر اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد برگزار شد.
  این دوره‌ی آموزشی در طول تابستان ١٣٩٦ برگزار شده بود و طی آن ٣٢ نفر از هنرجویان علاقمند  اصول و تکنیک های مقدماتی بازیگری را فرا گرفتند.

  در کنار این دوره ١٢ ورک شاپ تخصصی نیز برگزار شد.
  حضور مسئولان فرهنگی و هنری شهرستان و پیشکسوتان تئاتر در شهرستان مهاباد،  گرمی خاصی به این دوره‌ی آموزشی و همچنین مراسم پایان دوره داده بود.
  مطالب مرتبط

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  «عاشقانه هایم را باد برده» در ارومیه اجرا می شود

  به گزارش تئاتر آذربایجان‌غربی، نمایش «عاشقانه هایم را باد برده» نوشته و به کارگردانی پدرام رحمانی و کاری از گروه تئاتر راد از تاریخ 12 تا 26 اردیبهشت بمدت 15 شب در پلاتو سایه فرهنگسرای هنر ...

  |

  اطلاعیه دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی منتشر شد

  اطلاعیه دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی منتشر شد

  دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی با انتشار اطلاعیه ای از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۱ اردیبهشت ماه خبر داد. در متن اطلاعیه چنین آمده است: دبیرخانه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی ضمن تبریک سال نو و ...

  |

  «افسانه ماده ببر» در مهاباد اجرا می‌شود

  «افسانه ماده ببر» در مهاباد اجرا می‌شود

  نمایش «افسانه ماده ببر» نوشته داریوفو و به کارگردانی ابراهیم ابراهیمی از 28 دی لغایت 6 بهمن ماه ١٣٩٦ بمدت 8 شب در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به روی صحنه خواهد رفت.

  |

  نظرات کاربران