در حال بارگذاری ...
 • گواهینامه های پایان دوره‌ی بازیگری مقدماتی در مهاباد اعطا شد

  مراسم اعطای گواهینامه های پایان دوره‌ی بازیگری مقدماتی روز گذشته در مهاباد برگزار شد

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، با همت انجمن هنرهای نمایشی مهاباد، مراسم اهدای گواهینامه‌ی پایان دوره‌ی آموزشی سه ماهه‌ی بازیگری مقدماتی انجمن هنرهای نمایشی شعبه مهاباد و همچنین تقدیر از مدرسان ورک شاپ های همزمان با این دوره، عصر روز سه شنبه  ٢٨  آذر ماە ١٣٩٦ درمحل آمفی تئاتر اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد برگزار شد.
  این دوره‌ی آموزشی در طول تابستان ١٣٩٦ برگزار شده بود و طی آن ٣٢ نفر از هنرجویان علاقمند  اصول و تکنیک های مقدماتی بازیگری را فرا گرفتند.

  در کنار این دوره ١٢ ورک شاپ تخصصی نیز برگزار شد.
  حضور مسئولان فرهنگی و هنری شهرستان و پیشکسوتان تئاتر در شهرستان مهاباد،  گرمی خاصی به این دوره‌ی آموزشی و همچنین مراسم پایان دوره داده بود.
  مطالب مرتبط

  «افسانه ماده ببر» در مهاباد اجرا می‌شود

  «افسانه ماده ببر» در مهاباد اجرا می‌شود

  نمایش «افسانه ماده ببر» نوشته داریوفو و به کارگردانی ابراهیم ابراهیمی از 28 دی لغایت 6 بهمن ماه ١٣٩٦ بمدت 8 شب در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به روی صحنه خواهد رفت.

  |

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  نمایش «نظم دنیای جدید» نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور انگلیسی هارولد پینتر با ترجمه‌ی محمد میرزاخانی و کارگردانی محمد خیرخواه در پلاتوی تازه تاسیس مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از 20 لغایت 30 دیماه ساعت 18 عصر اجرا می شود.

  |

  «نارین» در مهاباد به صحنه رفت

  «نارین» در مهاباد به صحنه رفت

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، نمایش «نارین» نوشته و به کارگردانی امید پیروی اسلام کاری از گروه آیینه از  2 دی ماه در آمفی تئاتر سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران