در حال بارگذاری ...
 • نمایش‌«سرباز آقاسرباز» در تکاب اجرا شد

  نمایش «سرباز آقا سرباز» از ۱۶ تا ۲۰ آذرماه در آمفی تئاتر شهرستان تکاب اجرا شد.

  «سرباز آقا سرباز» نوشته ی مهدی صالحیار و به کارگردانی سریه نجفی از تاریخ 16 تا 20 آذرماه بمدت پنج روز در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تاریخی تکاب به روی صحنه رفت. این نمایش روایتگر قصه ی دختری‌ مرزنشین است که هر روز او مجبور است شیر گوسفندان خود را به روستای‌آنطرف‌ مرز که در‌خاک عراق است ببرد‌ و بخاطر این رفت وآمدهای هرروزه با سربازان‌ ایرانی‌ و‌ عراقی کلنجار میرود و در این‌میان‌ سرباز ایرانی و عراقی‌‌ هر دو‌ همزمان‌ عاشق این‌دختر می‌شوند.در نمایش «سرباز آقا سرباز» هادی‌نقودی، سپیده شیرینی‌، آی تک مطلوبی و حجت اله قاسم‌نژاد‌افشار نقش آفرینی کرده اند.

   
  مطالب مرتبط

  «افسانه ماده ببر» در مهاباد اجرا می‌شود

  «افسانه ماده ببر» در مهاباد اجرا می‌شود

  نمایش «افسانه ماده ببر» نوشته داریوفو و به کارگردانی ابراهیم ابراهیمی از 28 دی لغایت 6 بهمن ماه ١٣٩٦ بمدت 8 شب در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به روی صحنه خواهد رفت.

  |

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  «نظم دنیای جدید» پینتر در ارومیه به روی صحنه رفت

  نمایش «نظم دنیای جدید» نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور انگلیسی هارولد پینتر با ترجمه‌ی محمد میرزاخانی و کارگردانی محمد خیرخواه در پلاتوی تازه تاسیس مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از 20 لغایت 30 دیماه ساعت 18 عصر اجرا می شود.

  |

  «نارین» در مهاباد به صحنه رفت

  «نارین» در مهاباد به صحنه رفت

  به گزارش تئاتر آذربایجان غربی، نمایش «نارین» نوشته و به کارگردانی امید پیروی اسلام کاری از گروه آیینه از  2 دی ماه در آمفی تئاتر سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد به صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران